גרופר בוואטסאפ

Architects & Designers

קשרי אדריכלים

לחברת  גרופר תעשיות אלומיניום בעמ – ניסיון מצטבר מאז שנת 1980 בעולם האלומיניום, וכן צוות מקצועי המתעדכן באופן שוטף במיטב החידושים הטכנולוגיים והשיטות המקצועיות בתחום האלומיניום ובפרט בפרופילי אלומיניום. אנו מתעדכנים גם במגוון מגמות העיצוב בעולם האלומיניום. אצלנו תמצאו שלל רב של ידע ושיטות מעשיים ותיאורטיים להתאמה אישית של עיצוב האלומיניום לחלל המבוקש.

הכל מתחיל בשיחה

התהליך שלנו מתחיל בשיחה עם לקוח חדש או חוזר, הפונה אלינו לקבלת שירות.

תכנון הפרויקט

אנו יושבים מול תכניות מוכנות שהלקוח הביא או מבצעים תכנית עבודה חדשה לתכנון נכון של הפרויקט, מייעצים, מכווינים, נותנים הצעות ייעול והצעת מחיר.

ייצור החומרים

הזמנת החומרים המתאימים לפרויקט, הוצאת הוראות ייצור ולאחר מכן ייצור החומרים ואריזתם

ביצוע הפרויקט

התקנת החומרים לפי התכנית שנקבעה בבית הלקוח או במקום הפרויקט, לשביעות רצונו של הלקוח.

סיום הפרוייקט

הפרויקט הסתיים, הלקוח מרוצה ונהנה מאיכות עבודה ברמה הגבוהה ביותר.

פגישת ייעוץ

מה חשוב לדעת ומה חשוב להביא לפגישת ייעוץ?

בפגישת הייעוץ, המומחים של גרופר יעזרו לכם למצוא את הפתרון הנכון באלומיניום עבורכם בעזרת המידע שתביאומה הסגנון העיצובי שתמיד חלמתם עליו  – דברים שראיתם ואהבתם, סגנון עיצוב של הבית עליו אתם חולמים.

על מנת שנוכל להתאים את סגנון פרופילי האלומיניום לעיצוב הבית שלכם גם מבחוץ וגם מבפנים מיקום הפרויקט שלכם – למיקום יש השפעה על בחירה נכונה של זוויות האלומיניום וסוג האלומיניום .

כיוון הבית,  קרבה לים וכמובן נופים שאסור לפספס הם חלק מהמאפיינים שיש לקחת בחשבון בשביל להתאים את המוצרים שלנו לפרוייקט שלכם מפרט ומידות

במידה ואין תכניות אדריכליות או מפרט אלומיניום, מומלץ להכין רשימה של הפתחים של חלונות והוויטרינות , שערים וגדרות , פרגולות ובגדול - לכל מעטפת האלומיניום תיאום פגישה - נשאר לבחור יום, שעה ומיקום הפגישה כדי לעבור על הדברים ולעלות את כל הדרישה להצעת מחיר אחת

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
הצעת מחיר און-ליין